Pizzeria Deja Vu - Pieniężno
Idealne miejsce postoju nie tylko dla miłośników kuchni włoskiej. Choć restauracja słynie głównie z pizzy, oferuje także tradycyjne dania obiadowe i to w bardzo przystępnych cenach. Lokal zachwyca swoim przytulnym wnętrzem oraz wspaniałym, otaczającym go ogrodem, w którym goście chętnie odpoczywają przy cieplejszej pogodzie. W dni robocze pizzeria czynna jest do północy, a w soboty i niedziele - aż do 2 w nocy.

Restauracja Bykoland - Pieniężno
Niezwykle przytulna restauracja, położona przy ul. 1-go Maja. Nie jest duża, ale za to posiada bogate i bardzo urozmaicone menu, w którym znalazły się potrawy narodowe i dania regionalne. Idealne miejsce na spędzenie wolnego czasu w niewielkim gronie znajomych bądź z najbliższą rodziną.

Bar "Przystanek u Andrzeja" - Pieniężno
Tutaj każdy naje się do syta i to za nieduże pieniądze. Bar w swoim menu posiada głównie dania typu fast-food (frytki, gyros czy kebab), które są przygotowywane błyskawicznie i zawsze zaskakują swoimi gigantycznymi rozmiarami. Klienci chętnie tu powracają, chwaląc doskonałą obsługę i samego właściciela baru. Przystanek czynny jest od poniedziałku do soboty w godzinach 12:00-19:00. To obowiązkowy punkt przystankowy wycieczek do Pieniężna.


Choć w Pieniężnie znajdują się wyłącznie trzy lokale gastronomiczne, są one tak zróżnicowane, że każdemu któryś z nich na pewno podpasuje.

(Fot. Pixabay / CC0)